Květnové potěšení: nová wafle měsíce je tu!

Lehká jako vánek...

A přesto dokonale uspokojí chuť na sladké. Speciálně pro Květnovou wafli jsme vymysleli vanilkový krém z mascarpone, zakysané smetany a výtažku z vanilkového lusku. Zkombinovali jsme ho s oblíbenou malinovou omáčkou, nadýchanou šlehačkou a, pozor, se strouhankovou posypkou. Strouhanka, říkáte si? Jo, a je skvělá! Dodává wafli ten správný šmrnc. Stavte se ji v květnu rozhodně ochutnat!

Co jsou wafle měsíce?

Wafle měsíce nám dávají možnost experimentovat. Vymýšlíme je speciálně pro každý měsíc, abychom co nejvíc využili sezónní nabídku ovoce nebo suroviny, které v KAFECU nemáme celoročně (jako třeba zmrzlinu). Byla by totiž velká škoda úplně vás připravit o wafli s čerstvými jahodami nebo o hrušky a slaný karamel. Proto jim dáváme prostor alespoň jednou za rok, kdy víme, že jahody budou sladké a hrušky šťavnaté. 

Wafle měsíce květen v KAFECU

Wafle měsíce na stálém menu

Ano, i to už se několikrát stalo. Wafle měsíce vám chutnala tolik, že jsme ji nakonec zařadili do stálé nabídky. Takhle třeba v KAFECU svou hvězdnou dráhu nastartovaly i wafle naslano nebo současná Karamelová wafle s čokoládou a arašídy.

Wafle Zlín, Brno, Uherské Hradiště, Olomouc, Plzeň

Tyhle wafle měsíce jste mohli ochutnat loni

Zpět do novinek
výběrové kávy
Výběrové kávy
aktuální odměny
Aktuální odměny
dárková karta
Dárková karta