Výdejní okna fungují ve všech kavárnách, rozvozy máme v Brně a Zlíně.

Korona režim po dobu karantény v ČR

Ve všech našich kavárnách máme otevřené výdejní okno na kávu a jídla s sebou. Fungujeme od 8:00 do 18:00 každý den v týdnu. V Brně a Zlíně navíc během této doby rozvážíme. Obaly na jídlo a pití jsou na nás, nebudeme vám je připočítávat k ceně objednávky. Stálou nabídku jsme doplnili o nové jídla určené pro odnesení s sebou nebo rozvozy.

Jak funguje KAFEC výdejní okno

Wafle, sendviče, tousty nebo kávu objednávejte telefonicky předem. Domluvíte si s námi rovnou čas, na který máme vaši poptávku připravit. Telefony na kavárny máte zde. Potřebujeme se vyhnout tomu, abyste objednávali až u okna a během přípravy jídla čekali před kavárnou. Veškerá nabídka po dobu karantény v ČR je určená na odnos s sebou. Prosíme vás o ohleduplnost k ostatním a dodržování těchto tří pravidel:

  • objednávejte pouze telefonicky předem
  • jakmile si jídlo převezmete, nezdržujte se s ním nadále před kavárnou
  • dodržujte vzájemné rozestupy 2 metry od ostatních, pokud se vás před okýnkem sejde víc pohromadě

Rozvážíme KAFECSSEBOU v Brně a Zlíně

Kromě výdejního okna jsme v Brně a Zlíně nasadili rozvoz kávy a jídel. Ve Zlíně rozvážíme celé město včetně Malenovic a Otrokovic, v Brně máme nastavený rádius okolí centra města mimo okrajové sídliště podle mapky níže. Červenou čáru rozvozové oblasti nevnímáme jako hraniční zeď. Pokud rozvoz není plně vytížený, objednávku vám dovezeme po domluvě s obsluhou i za jeho hranice. Snažíme se být co nejvíc velkorysí, když to půjde vyjedeme vám vstříc i do větší vzdálenosti. Zavolejte nám a určitě se spolu nějak domluvíme, kontakty na kavárny máte zde.

KAFEC S SEBOU nabízí samé dobroty

S sebou vám připravíme kávu na bázi espressa (espresso, cappuccino, cafe laté, flat white) a překapávanou kávu dne nebo osvěžující coffee bitter. Zabalíme vám tousty i sendviče s řepovým nebo polníčkovým salátkem. Odnést si můžete samozřejmě i kteroukoli wafli z naší nabídky- slanou nebo sladkou- je to jen na vás. Stálou nabídku jsme doplnili o nové wafle, preclíkové hotdogy a toasty,  aktuální nabídku omrkněte zde.

Zpět do novinek