Korona režim po dobu karantény v ČR

Ve všech našich kavárnách máme otevřené výdejní okno na kávu a jídla s sebou. Fungujeme od 8:00 do 18:00 každý den v týdnu. V Brně a Zlíně navíc během této doby rozvážíme. Obaly na jídlo a pití jsou na nás, nebudeme vám je připočítávat k ceně objednávky. Stálou nabídku jsme doplnili o nové jídla určené pro odnesení s sebou nebo rozvozy.

Jak funguje KAFEC výdejní okno

Wafle, sendviče, tousty nebo kávu objednávejte telefonicky předem, můžete klidně volat i den dopředu. Domluvíte si s námi rovnou čas, na který máme vaši poptávku připravit. Telefony na kavárny máte zde. Potřebujeme se vyhnout tomu, abyste objednávali až u okna a během přípravy jídla čekali před kavárnou. Veškerá nabídka po dobu karantény v ČR je určená na odnos s sebou. Prosíme vás o ohleduplnost k ostatním a dodržování těchto tří pravidel:

  • objednávejte pouze telefonicky předem, můžete objednat i den dopředu
  • jakmile si jídlo převezmete, nezdržujte se s ním nadále před kavárnou
  • dodržujte vzájemné rozestupy 2 metry od ostatních, pokud se vás před okýnkem sejde víc pohromadě

Rozvážíme KAFEC S SEBOU v Brně a Zlíně

Kromě výdejního okna jsme v Brně a Zlíně nasadili vlastní rozvozy kávy a jídel. Ve Zlíně rozvážíme celé město včetně Malenovic a Otrokovic, v Brně máme nastavený rozvozový rádius zdarma na okolí centra města a sídliště podle mapky níže. Za hranice vyznačeného okruhu rozvážíme po Brně za poplatek 40 Kč. Zavolejte nám a určitě se spolu nějak domluvíme, obsluha v kavárně má přehled o tom, jak je rozvozové auto vytížené a kdy může objednávka dorazit na vaši adresu.  Kontakty na kavárny máte zde.

KAFEC S SEBOU nabízí samé dobroty

S sebou vám připravíme kávu na bázi espressa (espresso, cappuccino, cafe laté, flat white) a překapávanou kávu dne nebo osvěžující coffee bitter. Zabalíme vám tousty i sendviče s řepovým nebo polníčkovým salátkem. Odnést si můžete samozřejmě i kteroukoli wafli z naší nabídky- slanou nebo sladkou- je to jen na vás. Stálou nabídku jsme doplnili o nové wafle, preclíkové hotdogy a toasty,  aktuální nabídku omrkněte zde.

Zpět do novinek