MÁME OTEVŘENO. VÝDEJNÍ OKNA FUNGUJÍ V KAŽDÉM KAFECU.

Tak chutná jedině Kafec

V Kafecu máme dobroty, za kterými se tak rádi vracíte. Přijďte ochutnat. Je v nich tolik lásky!

Snídaně od 8:00 do 13:00 hodin

Snídaně od 8:00 do 13:00 hodin

Přijďte si to k nám pořádně užít. V Kafecu vás čeká zaškrtávací menu plné vyhlášených dobrot. Vajíčka na všechny způsoby, královská snídaně, slané sendvič wafle. Jste spíš na sladké? Tak se stavte na křupavé ovocné wafle. Lepší než od maminky.

A co si dát k pití? Doporučujeme jemné, mléčné café au lait nebo třeba překapávanou V60 ze zrn, které si sami pražíme. Jo, a klidně zahoďte budíky a nespěchejte. U nás v KAFECU se můžete nasnídat až do 13.00 hodiny.

 
Snídaňové menu

Odpolední menu od 13:00 hodin

Odpolední menu od 13:00 hodin

Novinky na vás čekají i na odpoledním menu. Hlavní roli hrají zase wafle: ty slané nabízíme nově jako wafle sendviče, bohatá nabídka ovocných waflí samozřejmě v menu zůstává dál. Navíc přihazujeme zbrusu nové wafle tyčinky. To je takové naše waflové tapas, namáčet si je můžete do sladkých i slaných dipů.

Na svačinu si můžete dát tousty nebo preclíkové hot dogy, kdo nerad maso dá si listový salát se sázeným vejcem. Na pití připravíme kávičku, čaje, nealko nápoje nebo snad horkou čokoládu?  To bude těžké rozhodování, co dřív...

 
Odpolední menu

Letní sezonní nabídka

Letní sezonní nabídka

Jakmile teploty atakují tropické hodnoty, hodit se bude kromě klimatizace i káva na ledu, kterou servírujeme na sedm způsobů. Ať už dáte Coldbrew nebo ledovou irskou kávu, za ledové osvěžení ručíme.

Proti vedru jsme vybaveni také ledovým čajem a nealkoholickými limonádami s ovocem. Náladu si můžete zlepšit alko drinky se šumivým vínem- Hugem nebo Mimosou, tak jako BIO vínem od Marcinčáka, na které nedáme dopustit.

 
Sezonní menu

Káva

Káva

Jeden šálek kávy a jak dokáže zpříjemnit den! Stavte se do Kafecu, do srdce výběrové kávy v Čechách. Espressa pro vás jako jedni z mála u v Česku připravujeme na speciální páce Naked Portafilter. A místo 7 dáváme 15 gramů kávy, takže si užijete ještě plnější chuť.

Máte čas a chuť experimentovat? Pak doporučujeme překapávanou kávu připravenou v aeropressu, V 60 nebo třeba chemexu. A nedivte se, když se vám bude chuť kávy postupně měnit. Přesně o tom to celé je! Prostě jeden velký kávový zážitek…

 
Co je dnes na mlýnku

Wafle, wafle sendviče a tyčinky

Wafle, wafle sendviče a tyčinky

Teď něco pro mlsouny: pravé belgické wafle s ovocem. Proč vám tak chutnají? Je to jednoduché – nešidíme je. Pečeme je s láskou, a těsně před tím, než vám je doneseme ke stolu. Najdete v nich samé dobré a čerstvé věci, poctivé máslo, mléko a mouku – klidně vám připravíme i bezlepkovou wafli.

Slané wafle nově nabízíme jako wafle sendvič s vaječnou omeletou, bůčkem nebo trhaným vepřovým masem.

Odpoledne po 13:00 hodině si můžete zakousnout wafle tyčinky a namáčet si je do různých dipů, jako španělské tapas.

 

 

Užijte si doma kávu jako z Kafecu

Máme vlastní pražírnu a s ní i 100% dohled nad kvalitou každého zrníčka. Přijďte si k nám pro KAFECZRNO
a vychutnejte si vaše oblíbené KAFECKAFE kdykoli, kdekoli a tak často, jak vás jen napadne.

Co je dnes na mlýnku