Šance, která se neopakuje!

Objevili jsme fantastické místo pro KAFEC ve Vsetíně. Každý, kdo Vsetín dobře zná, vám potvrdí, že stálý přísun hostů bude na tomto fleku zaručený. Prostor je v novostavbě budovy u obchodní galerie na Smetanově ulici, kousek od vlakového a autobusového nádraží. Pokud chcete provozovat úspěšnou kavárnu, většinou dlouhé měsíce hledáte vhodné místo pro ni a jednotlivá místa odmítáte kvůli komplikacím a omezením. Tady je to jiné. Jako bychom ten prostor projektovali pro sebe, komplet všechno nám tu totiž hraje do karet. Navíc se nám podařilo s majitelem prostoru vyjednat opravdu příznivý měsíční nájem. Má senzační poměr náklady versus atraktivita prostoru- nejlepší že všech kaváren, které zatím provozujeme v Brně, Zlíně a Plzni.

Letecký snímek je starší - z doby, kdy se obchodní galerie stavěla

Tohle místo nám prostě nesmí uniknout!

Kromě senzačního místa má tohle místo pro KAFEC akorátní velikost, dispozičně je vše, jak potřebujeme: toalety, rozvody i zázemí kavárny. Prostor byl totiž projektovaný pro gastromický provoz. Pro nás to znamená masivní urychlení, v takto připraveném prostoru jsme schopní rozjet kavárnu do 3 měsíců. Vyhlašujeme pátrání po franchisantovi vsetínského KAFECU, nebo nám to perfektní místo vyfoukne někdo jiný!

Trefa do černého, už tam vidíte KAFEC jako my?

Kdo dřív přijde, ten dřív otevře

Hrajeme o čas a skládáme na prostor rezervační poplatek, nechceme totiž propásnout tuhle jedinečnou příležitost. Franchisant vsetínského KAFECU by nám bodnul jako sůl. Víte o někom? Pošlete to dál a odměna vás nemine. Vyplatíme vám odměnu 10 000 Kč, jakmile s námi franchisant podepíše smlouvu a uvede vás jako zdroj informací, ze kterého se o franchise KAFECU dozvěděl. Pokud vás tahle nabídka zajímá, na nic nečekejte a volejte přímo majiteli KAFECU Tomáši Konečnému na číslo 776 595 543.

podrobnosti o franchise

Zpět do novinek