Darujte KAFEC

Toto je dárková čipová karta do KAFECU. Od března 2019 definitivně nahradila papírové dárkové poukazy. Dárkové karty, které jsme pojmenovali KAFECDÁREK, jsou k zakoupení v našich kavárnách. 

Kartu pořídíte snadno

Je to úplně jednoduché. Zaplatíte jednorázový poplatek 20 Kč (samotná karta) nebo 40 Kč (karta s obálkou) a zadáte obsluze libovolnou výši dárkového kreditu. Co takhle kredit na kávu na každý den? Nebo na všechny wafle měsíce v následujícím roce? Stačí říct. Obsluha vám požadovaný kredit nahraje na kartu u hlavní pokladny.

Jak to funguje?

Dárkový kredit není třeba čerpat jednorázově – to je novinka oproti papírovým poukazům. Karta nemá ani omezenou časovou platnost, vyrobili jsme ji na dobu neurčitou. Kredit lze vyčerpat do nuly a zbytek doplatit v hotovosti nebo platební kartou.

S obálkou, nebo bez obálky? 

Dárkovým kartám jsme taky nově pořídili slušivé obálky, ve kterých je spousta místa i pro vaše osobní věnování. Až budete uvnitř hotoví, obálku složíte, zalepíte přiloženou samolepkou a máte hotovo. Dárkové obálky nabízíme ve dvou barevných variantách. 

A co je na tom nejlepší?

Dárkovou kartu můžete použít ve kterémkoli KAFECU, a to i nezávisle na tom, kde byla nabitá. Dárková karta je přenosná. Kdykoli ji znovu dobijte a pošlete KAFECDÁREK zase dál.

Zpět do novinek
výběrové kávy
Výběrové kávy
aktuální odměny
Aktuální odměny
dárková karta
Dárková karta