KAFEC novinky

Pečené švestky provoní zářijový KAFEC

25.08.2021

Wafle měsíce září je první vlaštovka blížícího se podzimu. Od nás pro vás. Abyste se mohli začít těšit. Jak jsme ji vymysleli tentokrát? 

Číst více

Aktuální přehled výběrové kávy

19.08.2021

Ve všech kavárnách KAFEC vás vždy čeká několik druhů výběrové kávy, kterou si sami pražíme. Ze kterých budete vybírat dnes?

Číst více

5+1 důvod, proč snídat v Kafecu

18.08.2021

Vůně čerstvě namleté arabiky, upečených waflí a našeho chleba. Usměvaví baristé, se kterými máte pocit, že je znáte roky. Dopoledne v KAFECU má svoje nezanedbatelné kouzlo: podávají se totiž snídaně. A ne ledajaké. Tady máte rovnou 6 důvodů, proč je rozhodně musíte ochutnat.

Číst více

Hledáme kolegy do našich kaváren

5.08.2021

Pracovat v gastru v této době je jako jízda na horské dráze. KAFECU se i v tomto nejistém období daří otevírat nové kavárny a naše stávající kavárny rozvíjíme. Proto hledáme kolegy na dlouhodobou spolupráci. KAFEC hledá nové lidi do kaváren v Brně Orlí, Olomouci, Uherském Hradišti a ve Zlíně.

Číst více

Srpnová wafle: mangová premiéra v KAFECU

1.08.2021

Letní horka si zaslouží jemné zacházení. Tak jemné jako je kombinace čerstvého manga a lehké zakysané smetany. My jsme téhle wafli úplně propadli! 

Číst více

Červencová wafle: chutě tropické dovolené čekají

29.06.2021

Kombinace ananasu a kokosu je sama o sobě geniální. Krásně voní a čerstvý ananas jí dodává svěžest a šťavnatost. Čím jsme tuhle kombinaci dotáhli k dokonalosti? 

Číst více

Červnová wafle: čerstvé jahody jsou zpět

31.05.2021

Volejte sláva a tři dny se radujte! Jahody dozrávají a to znamená jediné - přišel ten správný měsíc na wafli s čerstvými jahodami a horkou čokoládou. 

Číst více

Nový KAFEC v Brně na Úvoze otevřeme 31.května

10.05.2021

Už brzy nás bude šest. Od otevření naší nejmladší kavárny v Brně na Úvoze nás dělí posledních pár dnů. Těšíme se na viděnou v pondělí 31. května u snídaně!

Číst více

Květnové potěšení: nová wafle měsíce je tu!

27.04.2021

Letošní květnová wafle je další novinka mezi waflemi měsíce! Takovou jste ještě neochutnali v ani Brně, ve Zlíně, v Uherském Hradišti, v Plzni a ani v Olomouci. 

Číst více

Zveřejňujeme zákaznickou sekci MŮJKAFEC na našem webu

14.04.2021

Díky zákaznickému účtu MŮJKAFEC sbíráte body za konzumaci a později je můžete vyměnit za lákavé odměny. Pomocí webové zákaznické sekce si svůj účet zaregistrujete a po přihlášení do něj zjistíte aktuální počet nasbíraných bodů.

Číst více
výběrové kávy
Výběrové kávy
aktuální odměny
Aktuální odměny
dárková karta
Dárková karta