KAFEC novinky

Prosincová wafle: vánoční tradice

24.11.2021

Co by to bylo za prosinec bez povidlové omáčky s vánočním kořením?! Tahle wafle se do KAFECU vrací každý rok a každý rok si říkáme, jak jsme to bez ní mohli tak dlouho vydržet! Přijďte ochutnat. 

Číst více

NOVINKY mezi dárky z KAFECU

9.11.2021

K Vánocům, k narozeninám, za odměnu nebo jen tak - s takovým dárkem uděláte každému kávomilovi radost za každé situace. Super dárek můžete pořídit dřív, než si vypijete svůj šálek kávy. Trička, šálky, placky i dárkové karty čekají v našich kavárnách. 

Číst více

Hříšný listopad: přijďte na nesmrtelnou kombinaci kokosu a čokolády

26.10.2021

Kokos a čokoláda. To je základ základů, na který jsme si v KAFECU dlouho nevzpomněli. Ani jsme nevěděli, o co přicházíme! 

Číst více

Hledáme kolegy do nové kavárny v Praze

15.10.2021

Do konce roku otevřeme novou kavárnu KAFEC v Praze na Letné. Proto hledáme spolehlivé lidi na dlouhodobou spolupráci i brigádně. Potřebujeme obsadit kompletně všechny pozice. Od provozního kavárny přes servis a baristy, kuchaře až po uklízečku a pomocné síly.

Číst více

Aktuální přehled výběrové kávy

11.10.2021

Ve všech kavárnách KAFEC vás vždy čeká několik druhů výběrové kávy, kterou si sami pražíme. Ze kterých budete vybírat dnes?

Číst více

V Praze bude KAFECU blaze

6.10.2021

Když všechno půjde podle plánu, otevřeme KAFEC v Praze na Letné do konce letošního roku. Najdete nás na ulici Korunovační 18. Těšíte se? My teda dost! Tak nám držte palce, ať přípravy kavárny stihneme co nejdřív. 

Číst více

Říjnová wafle: slaný karamel je zpět

26.09.2021

Držte si klobouky, harmonie chutí přichází za 3, 2, 1, teď. V KAFECU totiž právě startuje měsíc čerstvé hrušky a slaného karamelu. 

Číst více

5+1 důvod, proč snídat v Kafecu

6.09.2021

Vůně čerstvě namleté arabiky, upečených waflí a našeho chleba. Usměvaví baristé, se kterými máte pocit, že je znáte roky. Dopoledne v KAFECU má svoje nezanedbatelné kouzlo: podávají se totiž snídaně. A ne ledajaké. Tady máte rovnou 6 důvodů, proč je rozhodně musíte ochutnat.

Číst více

Pečené švestky provoní zářijový KAFEC

25.08.2021

Wafle měsíce září je první vlaštovka blížícího se podzimu. Od nás pro vás. Abyste se mohli začít těšit. Jak jsme ji vymysleli tentokrát? 

Číst více

Srpnová wafle: mangová premiéra v KAFECU

1.08.2021

Letní horka si zaslouží jemné zacházení. Tak jemné jako je kombinace čerstvého manga a lehké zakysané smetany. My jsme téhle wafli úplně propadli! 

Číst více
výběrové kávy
Výběrové kávy
aktuální odměny
Aktuální odměny
dárková karta
Dárková karta