Výdejní okna fungují ve všech kavárnách, rozvozy máme v Brně a Zlíně.

Nové menu KAFEC S SEBOU

26.03.2020

Nachystali jsme pro vás speciální menu pro rozvoz a odnos z výdejních KAFEC oken. Těšit se můžete na sladké i slané wafle, preclíkové hotdogy nebo belgické tousty. V hlavní roli účinkuje trhané vepřové maso a grilovaný bůček. Mňam! 

Číst více

Korona režim po dobu karantény v ČR

16.03.2020

Naše kavárny mají otevřeno v režimu KAFECSSEBOU. Výdejní okna budou fungovat po celý týden od 8:00 do 18:00. V Brně a Zlíně navíc po tuto dobu rozvážíme.

Číst více

Nové odměny MŮJKAFEC

5.03.2020

Že můžete sbírat za každou útratu v KAFECU body, už asi víte. Zákaznický účet MŮJKAFEC vám založíme přímo na baru. Mrkněte na přehled odměn, postupně přidáváme další.

Číst více

Další KAFEC bude U Komína

12.02.2020

Uherské Hradiště a Staré Město se mohou začít těšit na svůj vlastní KAFEC. Otevíráme ho do konce dubna.

Číst více

Rok 2019 v KAFECU

9.01.2020

Loňský rok byl pro nás nabitý změnami. Mrkněte na souhrn do článku, co všechno se nám v KAFECU povedlo.

Číst více

Šance, která se neopakuje!

11.12.2019

Máme naprosto famózní místo pro KAFEC ve Vsetíně. Vyhlašujeme pátrání po franchisantovi vsetínského KAFECU, nebo nám ho vyfoukne někdo jiný.

Číst více

Tipy na dárky z KAFECU

22.11.2019

Letos se před Vánocemi nikam nehoňte a zajděte na kafe. V KAFECU dárky vyberete dřív, než stihnete vypít svůj hrneček překapávané kávy.

Číst více

Jakou kávu si dnes dáte v KAFECU?

22.10.2019

KAFEC - to je výběrová káva. Výběrová káva - to je pestrá škála chutí a pokaždé jedinečný zážitek. Ve všech kavárnách KAFEC vás vždy čeká 5 druhů výběrové kávy, kterou si sami pražíme. Jak si vybrat tu správnou? Čtěte dál.

Číst více

KAFECWAFLE: pro recept až do Belgie

27.08.2019

Co se vám vybaví, když se řekne wafle? Odměna, malé hřešení nebo oslava speciálních příležitostí? Každý ji máte spojenou s něčím jiným. My ji vidíme jako to, co dělá KAFEC KAFECEM. 

Číst více

Rozjeďte vlastní úspěšnou kavárnu KAFEC

15.07.2019

Hledáme franchisanty dalších kaváren KAFEC po celé republice. Využijte desetileté zkušenosti kavárenského provozu KAFECU k rozjetí vlastní kavárny. S naší podporou, samozřejmě. Vzdělání v oboru ani praxi nepotřebujete. Rádi se nezávazně potkáme a prozradíme detaily.

Číst více