Otevíráme další KAFEC. Najdete ho U Komína v Uherském Hradišti

Co vás u nás čeká? Od úterý 26. května pro vás chystáme bohatou snídaňovou nabídku ze zaškrtávacího menu, hned několik druhů výběrové kávy a samozřejmě naše vyhlášené belgické wafle různých chutí- sladké i slané. Budeme tu pro vás každý všední den od 8:00 do 20:00 a o víkendech od 8:00 do 19:00. A víte co? Každý den u nás můžete snídat až do 13:00. Najdete nás U Komína na Moravním náměstí hned vedle cyklostezky. Rezervace rozjíždíme 23.května. Kontakty máte zde.

 Jak se KAFEC dostal do Uherského Hradiště? 

Tomáš KAFEC objevil náhodou před 2 lety. Pracoval tehdy v Brně, kde se k němu přes internetové vyhledávače dostalo info o KAFECU Brněnském. A protože wafle pro něj byly velkou neznámou, šel je rovnou vyzkoušet.

„Byl to zážitek. V žádné jiné kavárně jsem nezažil takový servis. Překvapila mě odlišná nabídka od jiných podniků. Odcházeli jsme a zírali. Později jsem se dozvěděl, že Kafec hledá franchisanty.”

Myšlenka vlastní kavárny ho zaujala natolik, že pro ni nadchl i svoji sestru Denisu. Slovo dalo slovo a koncem května, rok po podepsání franchisové smlouvy pro vás otevíráme KAFEC U Komína Uherské Hradiště.

„Hledání ideálního místa trvalo dlouho, ale stálo za to! U Komína jsme teď jako doma. Věřím, že hlavně díky úžasné podpoře od rodiny i přátel vytvoříme z Kafecu v Uherském Hradišti místo, kam se budou všichni rádi vracet,” říká Tom a mluví tím z duše nejen celému týmu U Komína, ale všem, kteří KAFECU fandí.  

Zpět do novinek
výběrové kávy
Výběrové kávy
aktuální odměny
Aktuální odměny
dárková karta
Dárková karta