Březnová wafle má grády

Hotový zázrak jménem rumové švestky

Díky Březnové wafli nám to v kuchyni voní po rumu, do kterého jsme namočili sušené švestky. Přidali jsme našlehaný tvaroh, nasekali vlašáky, ozdobili šlehačkou a vyšla nám z toho wafle hodna KAFECU. V březnu dětem raději vyberte wafli ze stálé nabídky. Tahle wafle bude totiž hlavně pro dospěláky.


Co jsou wafle měsíce? 

Wafle měsíce nám dávají možnost experimentovat. Vymýšlíme je speciálně pro každý měsíc, abychom co nejvíc využili sezónní nabídku ovoce nebo suroviny, které v KAFECU nemáme celoročně (jako třeba zmrzlinu). Byla by totiž velká škoda úplně vás připravit o wafli s čerstvými jahodami nebo o hrušky a slaný karamel. Proto jim dáváme prostor alespoň jednou za rok, kdy víme, že jahody budou sladké a hrušky šťavnaté.

Wafle měsíce na stálém menu

Ano, i to už se několikrát stalo. Wafle měsíce vám chutnala tolik, že jsme ji nakonec zařadili do stálé nabídky. Takhle třeba v KAFECU svou hvězdnou dráhu nastartovaly i wafle naslano nebo současná Karamelová wafle s čokoládou a arašídy.

Wafle měsíce jako tradice

Moc dobře si všímáme, jak si z ochutnávání waflí měsíce děláte společnou tradici. To se nám líbí. O žádnou pak nepřijdete. A protože nás vždycky zajímá, jak vám chutná, určitě nám dejte vědět. Co vy víte. Třeba právě vaši oblíbenou příště zařadíme do stálého menu.

 

Tyhle wafle jste mohli ochutnat loni

Zpět do novinek
výběrové kávy
Výběrové kávy
aktuální odměny
Aktuální odměny
dárková karta
Dárková karta