Další KAFEC už se chystá v Olomouci

Na tenhle KAFEC se fakt hodně těšíme. V Olomouci jsme měli štěstí a po chvíli hledání jsme narazili na volné prostory po restauraci ve Vile Primavesi. Pro olomoucký KAFEC jsou skutečně ideální. Je to kousek od centra Olomouce, s prostornou zahrádkou pro letní posezení venku a vnitřní prostory jsou veliké akorát, jak potřebujeme. K tomu všemu jako bonus profesionální kuchyň celá z nerezu. Krása střídá nádheru. V kombinaci s rozumným a vstřícným majitelem jsme tuhle nájemní smlouvu podepsali nejrychleji za celou historii KAFECU. Držte nám pěsti, ať přípravy pokračují podle plánu a my pro vás další KAFEC otevřeme v půlce října 2020 ve Vile Primavesi v Olomouci.

Tenhle KAFEC bude na dobré adrese

Více než 100 let starou secesní vilu vybudovala rodina bankéřů Primavesi. Na stavbě a výzdobě vily se podíleli významní umělci z přelomu 19. a 20. stolení jako je architekt Franz von Krauss, sochař Anton Hanak nebo známý malíř Gustav Klimt. Po změně majitele vila fungovala jako soukromé sanatorium, po válce byla znárodněna komunisty a po revoluci ji v rámci restitucí získal od státu původní majitel zpět. Aktuálně se ve vile pořádají výstavy a vernisáže umělců všech možných žánrů. Objekt se dá pronajmout i pro firemní akce, prezentace nebo přednášky. Od letošního října tu pro vás otevřeme kavárnu se snídaněmi, pravými belgickými waflemi a výběrovou kávou. Těšíme se na vaši návštěvu.

Najdete nás od října na ulici Univerzitní 7 v Olomouci

KAFEC nikdy nespí

Olomoucí to rozhodně nekončí. Hledáme vhodné prostory pro další kavárny v Přerově, Kroměříži, Pardubicích nebo v Hradci Králové. A ne jenom tam. Podle nás KAFEC patří do každého většího města. Pokud víte o vhodném místě pro kavárnu a nebo ji s námi chcete založit, ozvěte se nám. Základní informace o franchise KAFECU a kontakt na jeho zakladatele Tomáše Konečného najdete v odkazu níže.

franchisa KAFECU

Zpět do novinek
výběrové kávy
Výběrové kávy
aktuální odměny
Aktuální odměny
dárková karta
Dárková karta