Ježíšek z KAFECU

Vánoce přicházejí. Ve čtvrtek 3.12. otevíráme kavárny a to potom budeme mít všichni co dohánět.

Dárková karta z KAFECU tip na dárek

KAFECDÁREK: dobíjecí dárková karta pro každého

Tuhle kartu pořídíte u každého okénka v KAFECU. Bez dlouhého čekání vám ji nabijeme na libovolnou částku, takže první vánoční dárek máte v kapse. Na kartě je super to, že kredit z ní lze čerpat postupně, což otevírá spoustu prostoru pro vaše nápady. To máme totiž na KAFECDÁRKU nejradši - přizpůsobíte ho komukoli.

tip na dárek pro milovníky kávy

 

KAFECDÁREK pro milovníka kávy

Každý, kdo si bez kávy nedovede představit den, takový vánoční dárek určitě ocení. Co byste řekli na předplacenou oblíbenou kávu na každý den celého příštího roku? To umíme. Stačí vědět, se kterou kávou počítáme.

 

Tip na dárek pro milovníky waflí KAFEC

 

KAFECDÁREK pro milovníka waflí

Darujte tradici. Každý měsíc spolu ochutnejte wafli měsíce. Jaké nás čekají příští rok zatím nevíme. Ale to by pak přeci nebylo žádné překvapení!

 

Tip na dárek pro rodinu KAFEC

 

KAFECDÁREK pro velký rodinný brunch

Nejlepší na velkých společných snídaních je to, když se nikdo nemusí o nic starat - nic vařit, nic uklízet, nic nakupovat. To zařídíme my. S kreditem na velký rodinný brunch darujete bezstarostné chvilky pohromadě.

 

KAFECZRNO káva na doma

 

KAFECZRNO: výběrovka na doma

Ve variantě “na doma” máme vždy zrnkovou kávu na espresso i na překapávanou kávu, sladší i ovocnější. Stačí si vybrat podle chuti. Zastavte se v naší nejbližší kavárně a ochutnejte a kdykoli se ptejte - s výběrem samozřejmě poradíme.

 

Jáva výběrová káva KAFEC tip na dárek

 

KAFECZRNO speciál

Nově přidáváme do nabídky kávy s sebou také speciální kávy, které jsou neobvyklé oblastí, ze které pochází, nebo zpracováním a chutí. Doporučujeme pro každého, kdo rád experimentuje.

Užívejte si předvánoční těšení! 

Zpět do novinek
výběrové kávy
Výběrové kávy
aktuální odměny
Aktuální odměny
dárková karta
Dárková karta