Jak si vybrat tu správnou kávu

KAFEC - to je výběrová káva. Výběrová káva - to je pestrá škála chutí a pokaždé jedinečný zážitek. Ve všech kavárnách KAFEC vás vždy čeká 5 druhů výběrové kávy, kterou si sami pražíme. Jak si vybrat tu správnou? Čtěte dál.

cappuccino latté art

Co když toužíte po kávě na bázi espressa (espresso, cappuccino, cafe latte, flat white)? Pro tuto příležitost máme k dispozici vždy dva různé druhy kávy.

Z prvního mlýnku připravujeme kávu zpravidla sladší bez výrazných ovocných tónů. Takovou kávu doporučujeme všem, kteří hledají tradiční chuť kávy.

Druhý mlýnek pro kávy na bázi espressa bývá vyhrazen pro experimenty. Z tohoto mlýnku ochutnáte kávu s výraznými ovocnými tóny. Tu doporučujeme všem, kteří chtějí zkusit něco nového.

chemex KAFEC barista

A co když jste přišli na filtrovanou přípravu kávy? To potom máme na výběr hned ze 3 různých druhů. Tady už doporučujeme jednoduše ochutnávat. Každá je odlišná, každá má své specifické chutě a jestli si nejste jistí, nechte si poradit. Naši baristé moc dobře vědí, jaká příprava podpoří chuť kávy. Jestli máte čas a chuť experimetovat, nechte to na nás.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA KÁVY

můjkafec zákaznický účet

Všechny kávy si můžete odnést i s sebou na domácí přípravu espressa nebo filtru. A jestli ještě nemáte svůj zákaznický účet MŮJKAFEC, určitě si o něj řekněte u baru. Za nasbírané body totiž dostanete slevu na všechny balíčky KAFECZRNA na doma.

MŮJKAFEC

Zpět do novinek
výběrové kávy
Výběrové kávy
aktuální odměny
Aktuální odměny
dárková karta
Dárková karta