Nový KAFEC v Brně na Úvoze otevřeme 31.května

Pokud jste v posledních pěti měsících v Brně jeli přes ulici Úvoz, sledovali jste vývoj dalšího KAFECU. Na Úvoze 120 totiž od října 2020 připravujeme prostor pro druhou brněnskou kvárnu. Interiér jsme kompletně zrekonstruovali. Změnili jsme vnitřní dispozice, máme novou  podlahu, je vymalováno, máme zbrusu nový bar a na místě už je také veškeré potřebné vybavení kuchyně a baru. Co nám ještě chybí, abychom mohli KAFEC na Úvoze otevřít? 

Už brzy to na Úvoze otevřeme

Jakmile se otevřou zahrádky restaurací a kaváren, začnou se dít věci. Je to pro nás důležité, protože personál KAFECU vždy zaškolujeme v ostrém provozu některé z našich dalších kaváren. Hned jak bude otevřeno, posíláme náš tým na zkušenou do KAFECU na Orlí. Tam se za barem i v kuchyni naučí všechno tak, aby i KAFEC na Úvoze šlapal plynule jako na drátkách. Chceme totiž, abyste se u nás cítili skvěle hned od začátku - bez chyb a přešlapů. Připravení otevřít budeme v pondělí 31. května.

Šikovní lidi se vždycky hodí...

V týmu nám ještě zbývá pár míst na dlouhodobý zaměstnanecký poměr. Netrváme na letité praxi ani na baristických oceněních - postupně vás naučíme všechno, co sami umíme. Klíčová je pro nás vidina dlouhodobé spolupráce, loajalita a váš vstřícný přístup k hostům KAFECU. Máte-li zájem kouzlit v KAFECU za barem s výběrovou kávou nebo vládnout kuchyni, pošlete svůj životopis provoznímu kavárny na mail martin.rigan@kafec.cz

Kafec, to znamená...

Nejnovější dění v naší nejmladší kavárně sledujte na Facebooku a Instagramu KAFECU na Úvoze. Vždy tam najdete aktuální informace, jak se situace kolem otevření vyvíjí. Těšíme se na vás na viděnou na Úvoze! KAFECTÝM.

 

Připravit takový KAFEC, to není jen tak...

Zpět do novinek
objednej a vyzvedni
Objednej & vyzvedni
výběrové kávy
Výběrové kávy
aktuální odměny
Aktuální odměny
dárková karta
Dárková karta