Rok 2019 v KAFECU

Na začátku loňského roku jsme měli plán. Stanovili jsme si konkrétní cíle, kterých jsme chtěli v průběhu roku dosáhnout: nové dárkové poukazy, zákaznický účet MŮJKAFEC, nové snídaňové a celodenní menu, dvě nově otevřené kavárny a rozjetí produkce vlastních surovin. Něco se nám povedlo, pár cílů jsme zvládli i nad rámec plánu, některé se zase protáhly...

KAFECDÁREK prošel evolucí

Papírové dárkové poukazy jsme v březnu poslali do věčných lovišť a nahradili jsme je těmito krásnými čipovkami. Karta je přenosná, můžete ji nabíjet opakovaně, fungování karty je časově neomezené a kredit z ní můžete čerpat postupně.  

Rozjíždíme zákaznický účet MŮJKAFEC

Vlastní zákaznický systém byl technický oříšek, který nás trochu potrápil. Souboj harware se software- nic, co bychom nakonec nezvládli. Zákaznické účty MŮJKAFEC startujeme na konci jara. Vy díky němu sbíráte za každou útratu na svůj účet body, které pak měníte za kávu nebo třeba wafle měsíce. Zákaznická karta platí ve všech našich kavárnách. Vaši věrnost ke KAFECU odměníme. Pokud ještě svůj účet nemáte, požádejte naši obsluhu a zaregistrujeme vás obratem.

Vymysleli jsme nové snídaňové a celodenní menu

A že nám to dalo zabrat! Nově jsme vám do něj nacpali (doslova) předvolené kombinace “od každého něco” a přidali jsme další položky k zaškrtávání vlastních kombinací a slané wafle. Věřte, byl to Tetris na úrovni mistra, než se nám to tam všechno vešlo. Každopádně jsme přesvědčení, že vás čeká dost práce, než to všechno vyzkoušíte!

Našim baristům z Brněnského KAFECU jsme splnili sen

Rekonstrukce brněnského baru a celého spodního patra nebyla ještě na začátku roku součástí plánu. Zázemí pro baristy bylo ale potřeba zvětšit, takže jsme se do toho pustili s vervou nám vlastní. Za 4 říjnové dny jsme vlastnoručně rozebrali původní bar, předělali rozvody a opět složili celé spodní patro. Od této chvíle jsme vybavení jedním z nejlepších kávovarů, který aktuálně na baristické scéně existuje. Určitě se zastavte vyzkoušet, co La Marzocco umí.  

Přivedli jsme cibuláče do KAFECU

Tihle krasavci nám nedali spát, tak jsme to s nimi zkusili. Od října vám v nich servírujeme čaj a jsme rádi, že se vám tak líbí. Díky za pozitivní ohlasy, taky jsme si ho zamilovali. 

A jak je to s těmi novými kavárnami?

Hledání vhodných míst se protáhlo oproti našemu plánu. S franchisanty v Uherském Hradišti jsme podepsali smlouvu a čekáme na podpis nájemní smlouvy, v Brně pro druhý KAFEC vhodný prostor stále hledáme. Ve Vsetíně máme pro změnu vskutku famózní prostor, ale hledáme franchisanta. Znáte ve Vsetíně někoho, kdo by si chtěl otevřít KAFEC? Ozvěte se nám!

Zpět do novinek
výběrové kávy
Výběrové kávy
aktuální odměny
Aktuální odměny
dárková karta
Dárková karta