Tipy na dárky z KAFECU

Taky to cítíte? Předvánoční shánění dárků je zas tady. Letos se nikam nehoňte, raději zajděte do KAFECU. Dárky si u nás vyberete dřív, než stihnete vypít svoji kávu.

 

KAFECDÁREK: dobíjecí dárková karta

Tuhle kartu doporučujeme pořídit všem kávomilům, waflomilům i snídaňomilům. Máme jich dostatečnou zásobu v každém KAFECU. Řekněte si u baru a KAFECDÁREK tam rovnou nabijete libovolným kreditem. Karta je přenosná, používání je časově neomezené, kredit může obdarovaný čerpat postupně. Navíc se karta dá používat opakovaně – stačí ji u baru znovu nabít a poslat radost někomu dalšímu dál. 

PŘEČTĚTE SI VÍC

 

KAFECZRNO: kousek KAFECU u vás doma

Darujte kvalitu. Za tuhle výběrovou kávu dáme ruku do ohně. Sami ji vybíráme, pražíme a potom v KAFECU připravujeme. Ve variantě “na doma” máme vždy zrnkovou kávu na espresso i na překapávanou kávu, sladší i ovocnější. Stačí si vybrat podle chuti. Zastavte v naší nejbližší kavárně a ochutnejte. Všechny tyhle kávy jsou totiž v KAFECU aktuální. 

 

AKTUÁLNÍ NABÍDKA KÁVY

 

GASTROMAPA LUKÁŠE HEJLÍKA: průvodce mlsnounů

Je to pár týdnů, co Lukáš Hejlík vydal svou Gastromapu jako knihu i jako mobilní aplikaci. Tahle kniha je bible každého pohodáře, požitkáře a vášnivého objevitele chutí a zážitků. Své místo si v ní našel KAFEC Zlínský i Brněnský a my můžeme Lukášův projekt gastromapy jedině doporučit.  Vybrat si Lukáš umí fakt dobře! Knižní variantu gastromapy máme na baru v Brně a ve Zlíně.

 

 

DOMÁCÍ PŘÍPRAVA KÁVY: poradíme s výběrem nádobíčka

Překapávaná káva na různé způsoby je naše oblíbená a fandíme i její domácí přípravě. Právě proto máme v KAFECU vždy k dispozici různé pomocníky pro domácí přípravu kávy. U baru koupíte aeropress, nádoby na V60 i na chemex a filtry. A jestli si nevíte rady, stačí se zeptat kohokoli z obsluhy. Rádi vám s výběrem poradíme. 

 

 

Přejeme vám co nejklidnější předvánoční období. A když už toho na vás bude moc, přijďte si k nám na chvíli oddechnout. Třeba s vánoční wafli a voňavým chai latté nebo punčem. To už necháme na vás. 

Zpět do novinek
výběrové kávy
Výběrové kávy
aktuální odměny
Aktuální odměny
dárková karta
Dárková karta